شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کالاجیتال

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی کالاجیتال به دقت ملاحظه فرمایید.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی کالاجیتال به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی کالاجیتال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
 2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است.
 3. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد،بخصوص کد پستی کاربر حتما باید به درستی درج شود زیرا برای انجام پست  کالا به آن نیاز است.
 4. ارتباط فروشگاه اینترنتی کالاجیتال با کاربران از طریق مواردی که در بخش “ارتباط با ما” ذکر شده است، بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 5. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های کالاجیتال تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 6. عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام کاربری، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی می توانید عضو سایت شوید.
 7. مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.
 8. مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
 9. محصولات خریداری شده توسط کاربر، در روزهای کاری فروشگاه اینترنتی کالاجیتال برای ارسال آماده می شود(حداکثر ۲ روز کاری)و به اداره پست تحویل داده می شود و  با توجه به نوع “نحوه ارسال” (پیشتاز-سفارشی-پیک موتوری…) که کاربر در هنگام خرید انتخاب نموده است در بازه زمانی معمول پستی بدست کاربر می رسد.
 10. زمان کاری فروشگاه اینترنتی کالاجیتال شنبه تا چهارشنبه، ساعت هشت  تا چهارده  می باشد و تعطیلات رسمی تعطیل است، بنابراین فرآیند رسیدگی به خرید شما در این بازه ها صورت می گیرد.
 11. کالاجیتال مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی کالاجیتال محفوظ است.
 12. کالای خریداری شده به دلیل اینکه درباره مشخصات آن توضیحات کامل داده شده است قابل پس گیری(عودت) نمی باشد.
 13. عضویت در این سایت کالاحیتال به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
 14. خرید از فروشگاه اینترنتی کالاجیتال به منزله  قبول کلیه شرایط بالا است.